Banners

Oferta Kredytowa

Kredus - kredyty i nieruchomości

Analizując rynek działających firm doradztwa finansowego wyselekcjonowaliśmy  solidną i prężną firmę , z którą podpisaliśmy umowę o współpracy, w zakresie kredytów hipotecznych. Firmę KREDUS polecamy Państwu jako Partnera, któremu można powierzyć uzyskanie dla Państwa najlepszej oferty kredytowej na rynku. 

Firma KREDUS w sposób fachowy doradzi Państwu , w którym banku i na jakich warunkach możecie Państwo otrzymać, najlepsze finansowanie potrzebne do zakupu naszych lokali. Doradcy firmy przygotują stosowne dokumenty, przeprowadzą Państwa przez żmudny proces przyznania kredytu, pozostając w ciągłym kontakcie z Państwem - informując jak przebiega proces i na jakim jest etapie, będą z Państwem w czasie podpisywania umowy kredytowej i odpowiedzą na każde pojawiające się pytanie !

Jak sami mówią o sobie:

W tej chwili na rynku działa kilkaset firm, które zajmują się doradztwem. Co nas wyróżnia z tego grona? Przede wszystkim doświadczenie, które zdobyliśmy pracując w bankach i innych instytucjach finansowych. W trakcie prawie 20-letniej pracy doradczej, nauczyliśmy się dbać o naszych Klientów bardziej niż inni.

 

Porady doradców finansowych są bezpłatne a możecie Państwo uzyskać pod numer telefonu:

Małgorzata Wałejko 609-037-408 , m.walejko@kredus.pl