Banners

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w Żyrardowie przy ulicy Joanny Froehlich 3 ( dotychczas ul. Kacperskiej ) w centrum osiedla mieszkaniowego Wschód, obok Zespoł Szkół, Centrum sportowo - rekreacyjne AQUA ( basen, lodowisko, korty, hale sportowe )

Budynek został wybudowany na dwóch działkach o nr ewid. 2746/31 i 2746/33 o łącznej powierzchni 2530 m2.

Przedmiotowe działki posiadają regulacje prawne  w Kw nr PL1Z/ 00032860 / 1 prowadzonej przez Sad Rejonowy w Żyrardowie Wydział Ksiąg Wieczystych.

 

Atuty lokalizacji budynku to bezpośrednie sąsiedztwo i dogodny dostęp do :

  • placówek oświatowych ( szkoły w zakresie podstawowym , gimnazjum i liceum, przedszkola ),
  • centrów handlowych ( m.in. galeria Stara Garbarnia)
  • placówek sportowych ( basen, siłownia, sauna, lodowisko, korty tenisowe, boisko piłkarskie, hala sportowa, kręgielnia)
  • przystanków środków komunikacji miejskiej,
  • kawiarnie i restauracje
  • ośrodek zdrowia

 

A najważniejsze , że wszystko znajduje się w odległości tylko 100 m od budynku.

Niektórzy nasi Mieszkańcy mogą "odprowadzać" swoje dzieci do szkoły nie wychodząc z domu – wystarczy stanąć przy oknie i obserwować. Dzieci idąc do szkoły nie muszą wstawać bardzo wcześnie , bo przejście do placówki oświatowej zajmuje tylko 3 minuty. Wieczorem chcąc się zrelaksować w ciągu 3 minut jesteśmy na terenie ośrodka sportowego AQUA, gdzie czekają basen, sauna, siłownia, hala sportowa, korty tenisowe oraz liczne sekcje sportowe dla dzieci , młodzieży i dorosłych.

 

Słusznie więc możemy twierdzić, że jest to jedyna, nowo zrealizowana  inwestycja w Żyrardowie w tak znakomitej lokalizacji !

 

 Mapa

Drukuj